English version

Kontakt

ICB PHARMA

Tomasz Świętosławski, Paweł Świętosławski Spółka Jawna

Biura/ Magazyn/ Adres korespondencyjny:

ul. Stanisława Lema 10,
43–600 Jaworzno, Poland

Siedziba:

ul. Moździerzowców 6a
43–602 Jaworzno, Poland

+48 32 74 54 700

office@icbpharma.com

NIP: 632-17-97-732
REGON: 276916802
KRS: 0000150038

Dział Health Care

Dyrektor Działu HC / Współwłaściciel

Tomasz Świętosławski

tomasz.swietoslawski@icbpharma.com

Dyrektor Sprzedaży Polska

Dariusz Wilk

dariusz.wilk@icbpharma.com

Dyrektor Sprzedaży Eksport

Anna Gawron

anna.gawron@icbpharma.com

Junior Account Manager

Dominika Świętosławska

dominika.swietoslawska@icbpharma.com

Dział Crop Solutions

Dyrektor Działu Crop Solutions

Wojciech Wieczorek

wojciech.wieczorek@icbpharma.com

Dział Sprzedaży i Marketingu

Kinga Ciągło

kinga.ciaglo@icbpharma.com

Dział Pest Innovations

Dyrektor Działu Pest Innovations / Współwłaściciel

Paweł Świętosławski

pawel.swietoslawski@icbpharma.com

Dział Sprzedaży

Sylwia Kurdziel-Pajor

sylwia.kurdziel-pajor@icbpharma.com

Laboratorium Analityczne

Kierownik

Bartosz Łebek

bartosz.lebek@icbpharma.com

Personel Zapewnienia Jakości DPL

Grzegorz Żmijowski

grzegorz.zmijowski@icbpharma.com

Laboratorium R&D

R&D Manager

David Liszka

david.liszka@icbpharma.com

Factory

Dyrektor Zarządzający

Przemyslaw Kmera

przemyslaw.kmera@icbpharma.com

Marketing

Agnieszka Czak

agnieszka.czak@icbpharma.com

Specjalista ds. Regulacji Prawnych

Grzegorz Żmijowski

grzegorz.zmijowski@icbpharma.com

Dział Kadr

Katarzyna Kral

katarzyna.kral@icbpharma.com